Aneta Wrona
Aneta Wrona jaest specjalistką ds. komunikacji, budowania wizerunku i relacji międzyludzkich. Na co dzień pracuje z ludźmi biznesu, politykami, dziennikarzami i celebrytami ucząc efektywnej i efektownej komunikacji oraz budowania marki osobistej. Wychodzi z założenia, że poważny mówca nie bierze tylko odpowiedzialności za to, co powie, ale za to, jak zostanie zrozumiany. Uczy robić dobre pierwsze wrażenie, komunikować się precyzyjnie i atrakcyjnie, prowadzi warsztaty z wystąpień publicznych, zajęcia z komunikacji w zarządzaniu.
Artur Kurasiński
Przedsiębiorca, twórca, inwestor, obserwator zjawisk związanych z technologią. Autor książek, gier i komisów edukacyjnych o nauce i technologii z serii „Róża, a co chcesz wiedzieć?”. Tech-realista. Cyfrowy narrator, kurator i kreator. Od ponad dwóch dekad obserwuje i tłumaczy wpływ technologii na nasze życie. Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów oraz podcastów kurasinski.com. Prelegent i uczestnik najważniejszych konferencji technologicznych w Polsce. Współtwórca najstarszego w Polsce cyklu spotkań dla startupów Aula Polska oraz nagród Aulery. Prywatnie ojciec Róży i Maliny, miłośnik halowej piłki nożnej, komiksów i filmów S-F oraz role-playing games.
Cecylia Jakubczak
Cecylia Jakubczak – z wykształcenia socjolożka, od 14 lat praktyczka PR. Obecnie pracuje w Kampanii Przeciw Homofobii na stanowisku managerki PR i komunikacji. Członkini licznych koalicji organizacji społecznych działających na rzecz praw człowieka, w tym Koalicji na rzecz Związków Partnerskich i Równości Małżeńskiej. Należy również do grupy inicjatorów i inicjatorek kampanii społecznej zrzeszającej polskie organizacje społeczne - „Organizacje społeczne. To działa!”. Jest też współproducentką filmu dokumentalnego „7-My Sierpnia” prezentowanego m.in. na takich festiwalach jak Nowe Horyzonty, Millennium Docs Against Gravity i Dwa Brzegi. Prowadzi konsultacje z zakresu strategii komunikacyjnej dla 3 sektora i warsztaty dla mediów i biznesu dot. języka inkluzywnego, w ramach których szkoliła takie redakcje jak Onet.pl, Radio Zet czy TVN. Wyróżniona przez tygodnik Wysokie Obcasy w rankingu 50 śmiałych kobiet 2017 roku. Cecylia znalazła się również w grupie 100 kobiet projektu Entuzjastki oraz 41 osobowości ze świata kultury, nauki i aktywizmu, które inspirują do działania i dają nadzieję na lepsze jutro magazynu Vogue Polska.
Cyril Junior Dim
Stand-Up Comedy, Sports Commentary, and Events Hosting. He is most recognized as an achieved Competitive Public Speaker. Cyril has won 2 National Championships in 2 countries in 2 languages. He holds 3 International titles in a District of 7 countries for speech evaluation, improvised speaking and humorous speaking. He is a 2 time Continental Champion, and Toastmasters International’s 2022 World Champion of Public Speaking. Cyril reveres Public Speaking as a force for inspiration, growth and self-discover
Franciszek Rakowski
Dr inż. Franciszek Rakowski, fizyk, epidemiolog, ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji. Pracownik naukowy w Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW, kierownik zespołu prowadzącego model matematyczny epidemi COVID-19 w Polsce. Członek Zespołu ds. Monitorowania Epidemii przy Ministrze Zdrowia oraz Rady ds. COVID-19 przy Prezesie Rady Ministrów. Był zatrudniony jako główny specjalista ds. sztucznej inteligencji w centrum badawczo-rozwojowym firmy Samsung Electronics i w kilku startupach technologicznych. Przedsiębiorca, CEO firmy analitycznej Simmundi. Członek Rady Naukowej Centrum Myśli JP2.
Joanna Przetakiewicz - Rooijens
JOANNA PRZETAKIEWICZ - ROOIJENS - założycielka Ery Nowych Kobiet, największego i najdynamiczniej rozwijającego się ruchu społecznego w Polsce; aktywistka, businesswoman, radca prawny. Autorka książki „Nie bałam się o tym rozmawiać”. Inicjatorka ogólnopolskich akcji społecznych, m.in. „Nie boję się”, „Szczęścia można się nauczyć”, „Nowa era wspiera”. Przy udziale znanych i cenionych ekspertów wydała najnowszą publikację „Pieniądze szczęście dają”, która jest częścią ogólnopolskiej akcji społecznej pod tym samym hasłem.
Justyna Pokojska
Socjolożka, bada przyszłość rynku pracy w dobie postępującej transformacji cyfrowej, skupiając się na obszarze kompetencji i nowych zawodów przyszłości. Adiunktka na Wydziale Socjologii UW. Koordynatorka Programu "Jobs and Skills for the Future" w DELab UW. Spełniona kobieta i matka.
Miuosh Miłosz Borycki
Raper, producent muzyczny
Przemysław Galiński
Przemysław Galiński jest dyrektorem obszaru Cloud & Digital w PwC odpowiedzialnym za rozwój biznesu w obszarze chmury obliczeniowej oraz transformacji cyfrowej dla klientów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej(CEE).
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie we wdrażaniu technologii cloud oraz w realizacji innowacyjnych projektów transformacyjnych z zakresu wykorzystania chmury publicznej, prywatnej oraz rozwiązań hybrydowych, a także multicloud.
Jest doktorantem Szkoły Głównej Handlowej, studiów doktoranckich w dyscyplinie nauk o zarządzaniu w Kolegium Zarządzania i Finansów.
Jest także Członkiem Rady Programowej oraz Doradca Zarządu Instytutu Lema.
Tomasz Kolinko
Tomasz Kolinko - od kilkunastu lat pracuje z nowymi technologiami. Aktualnie rozwija Freespace Warsaw - venture builder startupów związanych ze składowaniem energii, klimatyzacją, wentylacją i innymi technologiami klimatycznymi.